Mobil Uygulama - kentkart

Mobil Uygulama

Home Çözümler Mobil Uygulama

Mobil Uygulama

kentkart mobil uygulama, yolculara seyahat planından ödeme yöntemlerine kadar birçok çözümü kullanıcı dostu ara yüzler ile sunar.

kentkart mobil uygulama sayesinde akıllı kartlara bakiye yüklenebildiği gibi, NFC ve QR kod teknolojileri ile ödeme de yapılabilmektedir. Uygulamada sunulan menüler sayesinde en yakın dolum noktaları, duraklar, hat ve güzergah bilgileri ile sefer saatleri gibi bilgiler kullanıcılara sunulmaktadır. Ayrıca seyahat planlayıcısı özelliği ile iki nokta arasındaki en uygun ulaşım alternatifleri hesaplanarak yolcular en doğru şekilde yönlendirilmektedir.

kentkart mobil uygulaması, görme engelliler için sesli uyarı sistemi ile akıllı çözümler sunmaktadır.

Mobil Uygulama
Faydaları

Çevrimiçi Dolum

QR Kod ile Ödeme

Yolcu Bilgilendirme

Çevrimiçi Dolum ve Mobil Ödeme

Yolcular uygulama üzerinden şehir kartlarına kolayca yükleme yapabilirler. Böylelikle bayi aramak zorunda kalmazlar ve yetersiz bakiye sorunu yaşamazlar. "Çevrimiçi Yükleme" özelliği sayesinde ödeme seçenekleri kullanılarak her an ve her yerde yükleme yapmak mümkündür.
Aynı zamanda yolcular, karta ihtiyaç duymadan mobil uygulama üzerinden QR Kod veya Yakın Temas İletişimi (NFC) teknolojisi ile ödeme yapabilirler.
NFC teknolojisi ile mobil ödeme, Yakın Alan İletişimi (NFC) özellikli tüm akıllı telefonlarda çalışabilir. kentkart Mobil Uygulaması Android ve iOS uygulama marketlerinden ücretsiz olarak indirilebilmekte ve kredi kartı ile sanal kart satın alındığında güvenli bir şekilde aktif hale getirilebilmektedir. Böylece yolcular, NFC özellikli akıllı telefonlarıyla toplu taşıma araçlarından yararlanmaya başlayabilirler.
BİZE ULAŞIN

Mesajınızı bize gönderebilirsiniz.

[rt_cf7_style submit_background_color=”#1d4fce” submit_hover_color=”#1d4fce” submit_text_color=”#ffffff” submit_text_hover_color=”#ffffff” radiant_background_color=”#f8f8f9″ radiant_font_color=”#030712″ radiant_border_style=”solid” radiant_border_color=”#adadae” radiant_border_bottom=”1px” radiant_font_focus_color=”#030712″ radiant_background_focus_color=”#f8f8f9″ radiant_focus_style=”solid” radiant_focus_color=”#1d4fce” radiant_focus_bottom=”1px” cf7_content_css=”.vc_custom_1525848211825{margin-top: 0px !important;margin-right: 0px !important;margin-bottom: 0px !important;margin-left: 0px !important;}”][contact-form-7 id=”3796″][/rt_cf7_style]