Teknik ve Operasyonel Destek - kentkart

Teknik ve Operasyonel Destek

Home Çözümler Teknik ve Operasyonel Destek

Teknik ve Operasyonel Destek

kentkart; Elektronik Ücret Toplama, Araç Takip, Gerçek Zamanlı Yolcu Bilgilendirme, Planlama ve Araç İçi Kamera Güvenlik sistemleri ile toplu taşımaya hatasız, akıcı ve sürdürülebilir olma niteliklerini kazandırmıştır. Söz konusu bu sistemler ile toplu taşıma yönetimleri, hizmet kalitelerini ve kârlılıklarını da artırabilmektedir. kentkart bu hizmetleri sağlarken çevre dostu çözümleri ile temiz ve güvenli bir çevre için katkı sağlamaktadır.
kentkart, toplu taşıma yönetimleri adına sistemlerin işletmeciliğini de üstlenmekte olup 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir. Şehir içi ulaşımda idareler tarafından sağlanan tüm ulaşım araçlarında (otobüs, minibüs, metro, tren, tramvay, troleybüs, deniz otobüsleri vb.) farklı ödeme yöntemleri (akıllı kart, NFC, Mobil Biletleme, kredi kartı vb) yolcuların kullanımına sunulmaktadır.

Teknik ve Operasyonel Destek Faydaları

7/24 Destek

Finansal Yönetim Hizmetleri

Kesintisiz Hizmet

İşletme ve perakendeciler gibi sistem paydaşları arasında hatasız para dağılımını sağlamak amacıyla Finansal Yönetim Hizmetleri tasarlanmıştır. Temassız akıllı kartlarla yapılan ödemelerin tamamı, paraya el değmeden elektronik ortamda, toplu taşıma idarelerinin hesaplarına hak edişlerine göre günlük olarak aktarılmaktadır. Yaygın bayi ağı, kart dolum otomatları ve çevrimiçi dolum servisleri, kesintisiz toplu ulaşım kullanımı için yolcuların hizmetindedir. Alanında uzman ekibimiz arıza durumunda hiç beklemeden arızalan ürün ve sistemlerin değişimini sağlamaktadır. Teknoloji ve ürün üreticisi olmanın getirdiği üstünlük ile sistem kesintisiz hizmete devam etmektedir.