Yurtiçi Projelerimiz

Adana

kentkart, Adana ilinde 11 Mayıs 2005’ten beri “Temassız Akıllı Kartlarla Elektronik Ücret Toplama, Otomatik Araç Yönetimi, Araç İçi Yolcu Bilgilendirme, Akıllı Durak Yolcu Bilgilendirme, Mobil Yolcu Bilgilendirme ve Araç içi Kamera Sistemleri”ni başarıyla uygulamaktadır. İlde tüm toplu taşıma araçları için standart ücret tarifesi geçerlidir.


Alanya

kentkart, Alanya’da 1 Eylül 2012 tarihinde “Temassız Akıllı Kartlarla Elektronik Ücret Toplama, Otomatik Araç Yönetimi, Araç İçi Yolcu Bilgilendirme ve Araç İçi Kamera Sistemleri”ni uygulayarak faaliyetine başlamıştır. Alanya sakinleri akıllı kartlarına ek olarak kredi kartlarıyla da tüm toplu taşıma araçlarında geçerli olan standart ücret tarifesinden yararlanarak ücret ödeyebilmektedir.


Alaplı

kentkart, 2017 yılında referansları arasına Alaplı’yı da eklemiştir. İlçede uygulanan “Elektronik Ücret Toplama, Otomatik Araç Yönetimi, Araç İçi Kamera Sistemleri” halen başarıyla sürdürülmektedir.


Antakya

Türkiye’nin mozaiğini temsil eden Antakya ilinde kentkart, 30 Ağustos 2012 tarihinden beri faaliyet göstermektedir. Halen “Temassız Akıllı Kartlarla Elektronik Ücret Toplama, Otomatik Araç Yönetimi, Araç İçi Yolcu Bilgilendirme, Akıllı Durak Yolcu Bilgilendirme, Mobil Yolcu Bilgilendirme ve Araç İçi Kamera Sistemleri” işlemekte olup, standart ve zamana bağlı aktarma ücret tarifeleri uygulanmaktadır. Antakya’da yolcular insansız dolum makineleri ve internet dolum seçenekleri ile daha hızlı ve konforlu ulaşımın keyfini sürmektedir.


Antalya

kentkart, turizmin başkenti Antalya ilinde 12 Ocak 2016 tarihinden beri “Temassız Akıllı Kartlarla Elektronik Ücret Toplama ve Otomatik Araç Yönetimi Sistemleri, Araç İçi Kamera Sistemi, Araç İçi Yolcu Bilgilendirme, Akıllı Durak Yolcu Bilgilendirme ve Mobil Yolcu Bilgilendirme Sistemleri”ni başarılı bir şekilde uygulayarak faaliyet göstermektedir. Standart ve zamana bağlı aktarma ücret tarifelerinin geçerli olduğu ilde, yolcular akıllı kartlara ek olarak NFC uyumlu cep telefonu ve kredi kartı seçenekleriyle tüm toplu taşıma araçlarını rahatlıkla kullanabilmektedir. Şehir içi tramvay hattında konuşlandırılan insansız dolum makineleri ve internet dolum uygulaması aracılığıyla Antalya’da yolcular hızlı, kolay ve güvenilir ulaşım imkânına kavuşmuştur.


Aydın

kentkart, Ege’nin efeler diyarı olarak anılan Aydın’da, Kasım 2013’te “Araç İçi Kamera ve Otomatik Araç Yönetimi Sistemlerini” kurarak, Aydın halkına daha kaliteli ve daha güvenli bir ulaşım hizmeti sunmak amacıyla başladığı çalışmalarını başarılı bir şekilde sürdürmektedir.


Bandırma

kentkart, Bandırma’ya 23 Aralık 2006 tarihinde “Temassız Akıllı Kartlarla Elektronik Ücret Toplama, Otomatik Araç Yönetimi ve Araç İçi Kamera
Sistemleri”ni sunmuştur. Bölgede standart ve zamana bağlı aktarma ücret tarifeleri uygulanmaktadır.


Bodrum

Ege’nin incileri arasında yer alan turistik ilçelerimizden Bodrum’da, 6 Mart 2014 tarihinde kentkart‘ın “Temassız Akıllı Kartlarla Elektronik Ücret Toplama, Otomatik Araç Yönetimi, Araç İçi Kamera, Akıllı Durak Yolcu Bilgilendirme, Araç İçi Yolcu Bilgilendirme ve Mobil Yolcu Bilgilendirme Sistemleri” uygulamaya konmuştur. Muğla ile ortak kart kullanan Bodrum’da yolcular, aynı zamanda, NFC uyumlu cep telefonu ve temassız kredi kartı ile ödeme olanaklarından yararlanabilirler. İnternet dolum seçeneği ise Bodrum’da yolculara hızlı, kolay ve güvenilir ulaşım imkânı sağlamaktadır. Bölgede standart ve zamana bağlı aktarma ücret tarifeleri uygulanmaktadır.


Burdur

Türkiye’nin en güzel antik kentlerinin bulunduğu Burdur; kentkart teknolojileri ile 5 Mayıs 2012 tarihinde tanışmıştır. O yıldan bu yana “Temassız Akıllı Kartlar ile Elektronik Ücret Toplama, Otomatik Araç Yönetimi, Mobil Yolcu Bilgilendirme ve Araç İçi Kamera Sistemleri” toplu ulaşımda başarıyla uygulanmaktadır. Burdur sakinleri standart ücret tarifesi ile toplu ulaşımı rahatlıkla kullanmaktadır. İnternet dolum seçeneği ise Burdur’da yolculara hızlı, kolay ve güvenilir ulaşım imkânı sağlamaktadır.


Çanakkale

Şehitlerin destanının yazıldığı Çanakkale’de kentkart, 14 Haziran 2006 tarihinde “Temassız Akıllı Kartlarla Elektronik Ücret Toplama Otomatik Araç Yönetimi, Akıllı Durak Yolcu Bilgilendirme, Mobil Yolcu Bilgilendirme ve Araç İçi Kamera Sistemleri” uygulamaya başlamıştır. Şehirde standart ve zamana bağlı aktarma ücret tarifeleri geçerlidir. Akıllı kartların yanı sıra NFC uyumlu cep telefonu ve kredi kartıyla ödeme yapma imkânı tüm toplu taşıma araçları için sunulmuştur. İnternet dolum seçeneği ise Çanakkale’de yolculara hızlı, kolay ve güvenilir ulaşım imkânı sağlamaktadır.


Edirne

kentkart, ülkemizin kültür mirası şehirlerinden biri olan Edirne ilinde 29 Ekim 2009 tarihinden beri “Temassız Akıllı Kartlar ile Elektronik Ücret
Toplama, Otomatik Araç Yönetimi, Akıllı Durak Yolcu Bilgilendirme, Mobil Yolcu Bilgilendirme ve Araç içi Kamera Sistemleri”ni başarıyla uygulamaktadır.  İlde standart, mesafeye dayalı ve zamana bağlı aktarma ücret tarifeleri geçerlidir. Edirne toplu taşımalarında akıllı kartlara ek olarak kredi kartlarıyla ödeme yapma seçeneği sunulmuştur. İnternet dolum seçeneği ise Edirne’de yolculara hızlı, kolay ve güvenilir ulaşım imkânı
sağlamaktadır.


Ereğli

kentkart, 18 Mart 2013 tarihinden beri “Temassız Akıllı Kartlar ile Elektronik Ücret Toplama, Otomatik Araç Yönetimi, Araç İçi Yolcu Bilgilendirme, Mobil Yolcu Bilgilendirme ve Araç İçi Kamera Sistemleri” ile Karadeniz Ereğli halkına, toplu taşımayı daha kaliteli ve daha güvenli bir şekilde kullanabilmesi için başarıyla hizmet vermektedir. İlçede tüm toplu taşıma araçları için standart ücret tarifesi uygulanır. İnternet dolum seçeneği ise Ereğli’de yolculara hızlı, kolay ve güvenilir ulaşım imkânı sağlamaktadır.


Fethiye

kentkart,Ege
Bölgesi’nin cennet yörelerinden Muğla’nın Fethiye ilçesinde, 26 Mayıs 2014 tarihinde “Temassız Akıllı Kartlarla Elektronik Ücret Toplama, Otomatik Araç Yönetimi, Araç İçi Kamera, Akıllı Durak Yolcu Bilgilendirme, Araç İçi Yolcu Bilgilendirme ve Mobil Yolcu Bilgilendirme Sistemleri”ni uygulamaya koymuştur. Muğla ile ortak kart kullanılan Fethiye’de yolcular, aynı zamanda, NFC uyumlu cep telefonu ve temassız kredi kartı ödemelerinden de yararlanabilirler. İnternet dolum seçeneği ise Fethiye’de yolculara hızlı, kolay ve güvenilir ulaşım imkânı sağlamaktadır. Bölgede standart ve zamana bağlı aktarma ücret tarifeleri uygulanmaktadır.


İnegöl

kentkart, İnegöl’de 30 Nisan 2010 tarihinden beri “Temassız Akıllı Kartlar ile Elektronik Ücret Toplama, Otomatik Araç Yönetimi, Akıllı Durak ve Mobil Yolcu Bilgilendirme ve Araç İçi Kamera Güvenlik Sistemleri”ni başarıyla uygulamaktadır. Bölge sakinleri akıllı kartların yanı sıra NFC uyumlu cep telefonu ve kredi kartlarını kullanarak, standart ücret tarifesi ile toplu ulaşım araçlarından faydalanmaktadırlar. İnternet dolum seçeneği ise İnegöl’de yolculara hızlı, kolay ve güvenilir ulaşım imkânı sağlamaktadır.


Gaziantep

Gaziantep asırlardır pek çok uygarlığa ev sahipliği yapmış ve her döneminde kültür ve ticaret merkezi olmuştur. İnovasyona ve teknolojiye dönük yüzüyle de tanınan Gaziantep, şimdi de şehir içi toplu ulaşımda kentkart ile yenilikçi özelliğini bir kez daha öne çıkarmıştır. Kentte, Temassız Akıllı Kartlarla Elektronik Ücret Toplama, Otomatik Araç Yönetimi, Akıllı Durak Yolcu Bilgilendirme, Araç İçi Yolcu Bilgilendirme ve Mobil Yolcu Bilgilendirme Sistemleri başarıyla kurulmuştur. Standart ve zamana bağlı aktarma ücret tarifeleri uygulanmakta olup yeni kart otomatları sayesinde dolum ve kart satış işlemleri kolaylıkla yapılabilmektedir. Toplum taşımada en modern teknolojilerin hayata geçirildiği Gaziantep’te, yolcular NFC uyumlu cep telefonlarıyla ödeme yapabildikleri gibi çok yakında da temassız kredi kartları ile şehir içi toplu taşımadan faydalanabilmenin keyfini yaşayacaklardır.


Isparta

kentkart, güllerin şehri Isparta’da Ocak 2010 yılında kurduğu “Temassız Akıllı Kartlarla Elektronik Ücret Toplama, Otomatik Araç Yönetimi ve Araç İçi Kamera Sistemleri”ni başarıyla devam ettirmektedir. Şehirde standart ücret tarifesi ile toplu ulaşımdan faydalanılmaktadır.


İzmir

İzmir, kentkart teknolojisini ilk hayata geçiren şehirdir. kentkart burada, 15 Mart 1999’da “Akıllı Kartlarla Elektronik Ücret Toplama Sistemi”ni işletmeye başlamış ve İzmir Belediyesi sınırları içinde faaliyet gösteren iki otobüs işletmesi, bir feribot işletmesi, bir metro işletmesi ve İzmir Fuarı idaresini de zaman içinde sisteme entegre etmiştir. Daha sonra “Otomatik Araç Yönetimi ve Yolcu Bilgilendirme Sistemleri”ni de uygulamalarına ekleyen kentkart, sistemi yap, işlet, devret modelinde 31 Mayıs 2015 tarihine kadar başarılı bir şekilde sürdürmüştür.

Şehrin tamamının ulaşımında kullanılan kentkart, şehirde gerçekleşen kutlama, festival ve açılışları da sistemin içine alarak Ege’nin 5000 yıllık incisi İzmir ile bütünleşmiş bir marka haline gelmiştir. İzmir’den doğup büyüyen sistem gün geçtikçe sayısı artan projelerimize ışık olmuştur.


Kastamonu

kentkart, Mayıs 2015 yılında referansları arasına Kastamonu’yu da eklemiştir. Uygulanan “Otomatik Araç Yönetimi, Araç İçi Kamera ve Akıllı Durak Yolcu Bilgilendirme Sistemleri” bugün ilde başarıyla sürdürülmektedir.


Kırklareli

kentkart, 2016 yılında Kırklareli’ni de referansları arasına dâhil etmiştir. “Otomatik Araç Yönetimi ve Araç İçi Kamera Sistemleri” halen başarıyla sürdürülmektedir.


Kocaeli

kentkart, Kocaeli ilinde 26 Ocak 2006’dan beri “Temassız Akıllı Kartlarla Elektronik Ücret Toplama, Otomatik Araç Yönetimi, Araç İçi Yolcu Bilgilendirme, Akıllı Durak Yolcu Bilgilendirme, Mobil Yolcu Bilgilendirme ve Araç İçi Kamera Sistemleri”ni işletmeye başarılı bir şekilde devam etmektedir. İlde mesafeye dayalı, zamana bağlı aktarma ve standart ücret tarifeleri geçerlidir. Kocaeli sakinleri akıllı kartlarına ek olarak NFC uyumlu cep telefonu ve kredi kartı seçenekleriyle toplu ulaşım bedellerini rahatlıkla ödeyebilmektedir. Ayrıca internet dolum ve insansız kart dolum makineleri aracılığıyla hızlı, kolay ve güvenli toplu ulaşım hizmetleri Kocaeli’deki yolculara sunulmaktadır.


Lüleburgaz

kentkart, Şubat 2015 yılında Lüleburgaz’ı da referansları arasına dahil etmiştir. “Otomatik Araç Yönetimi ve Araç İçi Kamera Sistemleri” bugün ilde başarıyla sürdürülmektedir.


Manisa

kentkart, Manisa ilinde 3 Ocak 2005 tarihinde başlattığı “Temassız Akıllı Kartlarla Elektronik Ücret Toplama, Otomatik Araç Yönetimi, Araç İçi Yolcu Bilgilendirme, Akıllı Durak Yolcu Bilgilendirme, Mobil Yolcu Bilgilendirme, Araç İçi Kamera Sistemleri”ni uygulamıştır. Manisa, Türkiye’de ilk kez Otomatik Araç Yönetimi sistemini uygulayan şehrimizdir. Ayrıca sistem, yolculara kredi kartıyla ve NFC uyumlu cep telefonuyla da ödeme seçenekleri sunmuştur. İnternet dolum seçeneği ise yolculara hızlı, kolay ve güvenilir ulaşım imkânı sağlamıştır Manisa’da da müşteri emnuniyetini en yüksek düzeye çıkaran kentkart, bu ilimizdeki çalışmalarını 2016 yılına kadar başarıyla sürdürmüştür.


Mersin

kentkart, Mersin ilinde 14 Mart 2012 tarihinden beri “Temassız Akıllı Kartlar ile Elektronik Ücret Toplama, Otomatik Araç Yönetimi, Araç İçi Yolcu Bilgilendirme, Mobil Yolcu Bilgilendirme ve Araç İçi Kamera Sistemleri”ni başarıyla uygulamaktadır. Standart ve zamana bağlı aktarma ücret tarifelerinin olduğu ilde, yolcular akıllı kartlarına ek olarak kredi kartı ve NFC uyumlu cep telefonu ödeme seçenekleriyle toplu ulaşımı rahatlıkla kullanabilmektedir. İnternet dolum seçeneği ise Mersin’de yolculara hızlı, kolay ve güvenilir ulaşım imkânı sağlamaktadır.


Muğla

kentkart, Muğla ilinde 17 Aralık 2008 tarihinde “Temassız Akıllı Kartlarla Elektronik Ücret Toplama, Otomatik Araç Yönetimi, Araç İçi Kamera, Akıllı Durak Yolcu Bilgilendirme, Araç İçi Yolcu Bilgilendirme ve Mobil Yolcu Bilgilendirme Sistemleri”ni hizmete sokmuştur. Muğla’da Bodrum, Fethiye ve çevre ilçe beldelerde geçerli tek kart sistemi başarıyla uygulanmaktadır. Muğla’da yolcular, aynı zamanda, NFC uyumlu cep telefonu ve temassız kredi kartı ödemelerinden de yararlanabilmektedirler. İnternet dolum seçeneği ise Muğla’da yolculara hızlı, kolay ve güvenilir ulaşım imkânı sağlamaktadır. Bölgede standart ve zamana bağlı aktarma ücret tarifeleri uygulanmaktadır.


Niğde

kentkart, tarihi geçmişi çok eskilere dayanan Niğde ilimizde 13 Mart 2014’te “Temassız Akıllı Kartlar ile Elektronik Ücret Toplama, Otomatik Araç Yönetimi, Akıllı Durak Yolcu Bilgilendirme, Mobil Yolcu Bilgilendirme ve Araç İçi Kamera Sistemleri” ile hizmet vermeye başlamıştır. Standart ve zamana bağlı aktarma ücret tarifelerinin uygulandığı ilde, yolcular akıllı kartların yanı sıra NFC uyumlu cep telefonuyla da ücretlerini ödeyip toplu
taşımayı kullanabilmektedir. İnternet dolum seçeneği ise Niğde’de yolculara hızlı, kolay ve güvenilir ulaşım imkânı sağlamaktadır.


Ordu

Doğal güzellikleri, bitki örtüsü, mavi ve yeşilin kucaklaştığı kıyıları ile Ordu, kültür ve doğa turizminde Doğu Karadeniz Bölgesi’nin geleceği en parlak şehirlerindendir. Kentkart, bu ilimizi de Akıllı Ulaşım Sistemleri ile tanıştırarak Şubat 2018’deTemassız Akıllı Kartlarla Elektronik Ücret Toplama, Otomatik Araç Takip, Araç İçi Kamera, Akıllı Durak Yolcu Bilgilendirme, Araç İçi Yolcu Bilgilendirme ve Mobil Yolcu Bilgilendirme Sistemlerini başarıyla kurmuştur. Standart ücret tarifesi  uygulanmakta olan Ordu’da, yeni kart otomatları sayesinde dolum ve kart satış işlemleri kolaylıkla yapılabilmektedir. Toplu taşımada en modern teknolojilerin hayata geçirildiği projede yolcular çok yakında  NFC destekli mobil cihazları ve temassız kredi kartları ile şehir içi toplu taşımadan faydalanabilmenin keyfini yaşayacaklardır.


Sivas

kentkart,
Sivas ilinde 30 Ağustos 2007 tarihinden itibaren “Temassız Akıllı Kartlarla Elektronik Ücret Toplama, Otomatik Araç Yönetimi, Akıllı Durak Yolcu Bilgilendirme, Mobil Yolcu Bilgilendirme ve Araç İçi Kamera Sistemleri”ni hizmete sokmuştur. Standart ücret tarifesinin uygulandığı ilde yolcular akıllı kartları ve kredi kartları aracılığıyla toplu ulaşımı kullanabilmektedir. İnternet dolum seçeneği ise Sivas’ta yolculara hızlı, kolay ve güvenilir ulaşım imkânı sağlamaktadır.


Yozgat

kentkart, Yozgat ilinde 21 Nisan 2009 tarihinden beri  “Temassız Akıllı Kartlarla Elektronik Ücret Toplama, Otomatik Araç Yönetimi, Mobil Yolcu Bilgilendirme ve Araç İçi Kamera Sistemleri” hizmetlerini vermektedir. İlde standart ve zamana bağlı aktarma ücret tarifeleri uygulanmaktadır. İnternet dolum seçeneği ise Yozgat’ta yolculara hızlı, kolay ve güvenilir ulaşım imkânı sağlamaktadır.