20. Yıl

kentkart sektördeki yirminci yıldönümünü kutlarken, bu sevinci çalışanlarımız, paydaşlarımız ve sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Dayanıklılık, karşılıklı güven ve sadakat şirketimizin başarısını gerçekleştiren temel değerlerdir. kentkart yöneticileri, sektördeki yirminci yılımızı kutlarken çalışanlarına da sadık destekleri için içtenlikle teşekkürlerini sunar. Şirketimiz 1999 yılında kurulduğundan bu yana 300 kişilik aileye ulaştığımız için mutluyuz. Böylesine büyük bir başarı ancak sürekli bir ekip çalışmasının sonucudur. Bugün geldiğimiz noktayı hiç şüphesiz kentkart ekibinin her bir üyesinin desteğine ve sıkı çalışmasına borçluyuz.

kentkart ailesi olarak topluma yirmi yıldır kesintisiz hizmet vermekten gurur duyduğumuzu dile getirmek ve bu vesile ile müşterilerimize de yıllardır süren sadakat ve güçlü desteklerinden dolayı teşekkür etmek istiyoruz. Gelecekte de sizlerle birlikte çalışmalarımızı sürdüreceğimize inanıyoruz.

Geçen yirmi yılımızın başarılı ve verimli olması için sağladığınız katkılardan dolayı her birinize bir kez daha teşekkür ederiz.

20. yılımız kutlu olsun.