Araç İçi Kamera Sistemi - kentkart

Araç İçi Kamera Sistemi

Home Çözümler Araç İçi Kamera Sistemi

Araç İçi Kamera Sistemi

Araç İçi Kamera Sistemi, toplu taşıma işletmelerinin hizmet kalitelerini artırmalarına destek olur. Sistem, yolcu-sürücü ilişkisinin yürütülmesini sağlar. Olası kaza zamanının kaydı ve adli davaların seyrinde de kullanılabilir. Sürücünün, aracın ve yolcuların güvenliğini en üst seviyede tutar.

 

Dünyada bir ilk olarak Elektronik Ücret Toplama Sisteminden aldığı yolcuların kart tipi, ödedikleri yolculuk bedeli ve kalan bakiyeleri ile ilgili bilgileri, Araç İçi Kamera Sisteminden aldığı görüntüler üzerine ekleyerek kaydetmektedir.

Araç İçi Kamera
Sisteminin Faydaları

Gerçek zamanlı veri

Geçmiş zamanlı veri

IP Tabanlı Teknoloji

Araç İçi Kamera Sistemi, gerçek zamanlı verilerin ve geçmiş verilerin izlenmesine olanak sağlar. Sistem verilerini sabit bir diskte depolar. Hareketlilik ile uyumludur. Sistem, dış ortam koşulları, yüksek titreşim, kötü hava koşulları (aşırı yüksek veya soğuk sıcaklık) ile uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Dış ortam koşullarına uygunluk, kalite belgeleri ve uluslararası standartlar ile sağlanmaktadır.

 

Araç İçi Kamera sisteminin kurulumu ve sökülmesi oldukça kolaydır. Sistem IP tabanlıdır, bu nedenle yüksek çözünürlüklü görüntülemeye izin verir. Sisteme uzaktan müdahale edilebilir. Çözünürlük ve ses gibi yazılım ayarları uzaktan yapılabilir.