İnsan Kaynakları - kentkart

İnsan Kaynakları

Home İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

kentkart ‘ın insan kaynakları yaklaşımının temelinde “insana saygı” ve “iletişimin gücü” yatmaktadır.

İnsan kaynakları uygulamalarında da kentkart , “şirketimizin vizyon, misyon ve stratejilerine ulaşmada birlikte yol aldığı güçlü ve nitelikli ekibinin motivasyonunun en yüksek düzeyde tutulmasını sağlamayı; gelişmelerini, geleceklerini ve beklentilerini planlanmayı ve birlikte büyümeye odaklı etkin bir yönetimi sağlamayı” hedeflemektedir.

Ekip arkadaşlarımızın nezih ve huzurlu ortamlarda, mutlu ve gelecek kaygısı taşımadan çalışmaları, insan kaynaklarına bakış açımızda önemli bir yer tutmaktadır. Kurulduğu günden bu yana kentkart ’ın çalışan devir oranının çok düşük seviyelerde olması da çalışan bağlılığının ve memnuniyetinin en önemli göstergelerindendir.

kentkart “sürekli eğitim ve gelişim” felsefesi kapsamında ekibinin gelişimine önem verir. Bu anlamda çalışanlarımıza, işlerini doğru yapmak ve yaptıkları işte en iyi olmalarını sağlamak için eğitim ve gelişim fırsatları sunuyoruz. Tüm çalışanlarımız, gerçekleştirdiğimiz teknik ve kişisel gelişim programları ile performans ve yeteneklerini en iyi şekilde gösterebilecekleri ve geliştirebilecekleri imkânlara sahiptirler.