Life at Kentkart - kentkart

Life at Kentkart

Home Life at Kentkart
Ben Sezai ÇAM. Ankara Mustafa Kemal Lisesinden sonra lisans ve yüksek lisans eğitimimi Dokuz Eylül Üniversitesi Elektrik Elektronik bölümünde tamamladım. Eğitimim sırasında çeşitli koza(inkübasyon) faaliyetlerinde bulundum.

Üniversite sonrası çeşitli firmalarda çalıştıktan sonra 2003 yılında Kentkart bünyesinde çalışmaya başladım. Bu dönemde firma bünyesinde araştırma geliştirme ve üretim departmanları kurulması için gerekli çalışmaları yaptık. İlk zamanlarda kaynaklara ulaşmak ve yeni bir geliştirme ofisi olmak için ekip olarak zorlu çalışmalar yaptık. 2010 yılı sonrasında Teknik Gruplardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevime devam ettim. 2012 yılında yerinde Arge sürecini başarıyla tamamladık. Geldiğimiz noktada büyük bir ekip ile innovatif ürün geliştirici bir firma olma olduk. 2 teknopark ve Arge Merkezi ofislerimiz ile tüm dünyaya çözümlerimizi sunuyoruz.

Kentkart, yenilikçi çözümlere açık, devamlı öğrenme ve gelişmeyi hedef edinmiş bir firma ve yeni dönemdeki global, etkin ve güvenilir hedeflerine başarıyla ulaşacağına olan inacım tam. Gerek ürünler gerek kurum olarak tüm çalışma arkadaşlarımla bu mücadelede emek harcıyor olmaktan heyecan ve gurur duyuyorum.

Merhaba, ben Seda Karakartal. Manisa Celal Bayar Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun oldum. Kentkart hayatım Süreç İyileştirme departmanında 3 yıl 9 aydır devam ediyor. Şirket içerisindeki iş süreçlerinin belirlenmesi ve iyileştirilmesinden sorumluyum. Aynı zamanda Yönetim Sistemleri (ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, PCI DSS, TQM ) sertifikalarının kazanılmasında ve Yönetim Sistemlerinin şirket içerisindeki sürekliliğinin sağlanmasında rol almaktayım.Kentkart çalışma hayatında hem hedefler, iş disiplini ve başarı hem de ekipler arası dayanışma, yüksek iletişim, keyifli ve güven verici bir ortam var. Kentkart’ ta hayat var 
Merhaba, ben Aidar Zainullov. Lisans eğitimimi 2020 yılında Akdeniz Üniversitesinde Uluslararası İlişkiler bölümünde tamamladım. Kentkart'ın pazarlama bölümünde pazarlama uzmanı olarak iki yıl çalışıyorum. Kentkart işe başladığım ilk günden beri benim için bir hayat okulu oldu ve eminim ki olmaya da devam edecektir.
BİZE ULAŞIN

Mesajınızı bize gönderebilirsiniz.

[rt_cf7_style submit_background_color=”#1d4fce” submit_hover_color=”#1d4fce” submit_text_color=”#ffffff” submit_text_hover_color=”#ffffff” radiant_background_color=”#f8f8f9″ radiant_font_color=”#030712″ radiant_border_style=”solid” radiant_border_color=”#adadae” radiant_border_bottom=”1px” radiant_font_focus_color=”#030712″ radiant_background_focus_color=”#f8f8f9″ radiant_focus_style=”solid” radiant_focus_color=”#1d4fce” radiant_focus_bottom=”1px” cf7_content_css=”.vc_custom_1525848211825{margin-top: 0px !important;margin-right: 0px !important;margin-bottom: 0px !important;margin-left: 0px !important;}”][contact-form-7 id=”3796″][/rt_cf7_style]